Choď na obsah Choď na menu

Golden Knights se stal prvním týmem NHL, který vyhrál play-off v letech 2020-21

Vegas Golden Cavaliers se stal prvním týmem, který vstoupil do play-off v sezóně 2020-21 a byl zadržen NHL. Jonathan Marchessault zakončil noc se 4 body, zatímco Marc-Andre Fleury získal vítězství v kariéře 487, Golden Knights porazili Sharks 5-2. Golden Cavaliers zvítězili v play-off již po osmé za sebou.

Ve fyzické hře byli Žraloci zpočátku schopni konkurovat Golden Knights na stejné scéně. O několik minut později dal Timo Meier San Jose vedení 1: 0 a Tomas Hertl, který oblékl Hokejové Dresy NHL Sharks, pomohl Sharks s jeho vynikajícím výkonem. Uprostřed druhé etapy vede 2-1. Mark Stone pokračoval v boji o krvavou cestu mezi soupeřovými hráči. Stoneův gól přepsal skóre na 2: 2 a poté Alex Tuch vstřelil gól z druhé třetiny, který vypadal jako mužská výhoda.

Poté, co se Golden Knights stali prvním týmem NHL, který vstoupil do play-off v sezóně 2020-21, může uvažovat alespoň o otázce odpočinku. Stále však přikládají velký význam porážce týmu Avalanche, aby vyhrál šampionát Západní konference. Po osmém vítězství v řadě vyhráli Golden Knights play-off a nyní vypadá hra o nejlepší titul v Západní konferenci relativně snadno. Po mnoha soutěžích mají blízko k nejlepšímu týmu a pak uvidíme, že hráči, kteří nosí dres Vegas Golden Knights, se budou i nadále pohybovat vpřed, i když skóre jejich týmu nestíhá s ostatními týmy, proto vždy byli v popředí je to, že se nikdy neuvolní, vždy se udržují v nejlepší kondici a hrají nejvíce vzrušující míč.

Golden Knights: 33-11-2, 68 bodů v 46 hrách

Avalanche: 30-9-4, 64 bodů v 43 GP

Divočina: 29-13-3, v 45 GP získal 61 bodů