Choď na obsah Choď na menu

Panthers vyhráli Red Wing Championship tři po sobě jdoucí hry

Carter Verhaeghe dal v BB&T Center dva góly při porážce Detroitu Red Wings 4: 1. Jonathan Huberdeau skóroval 17 sekund z pole a Brett Connolly vstřelil svůj stý gól v NHL za Panthers, který vyhrál tři po sobě jdoucí zápasy poté, co prohrál tři rovně.

Verhaeghe řekl: „Existuje spousta her, takže narazíte na spoustu kolizí mezi ledním hokejem a všechno bude velmi krásné a hladké, takže budete mít v lední hokej důvěru. Tým však vždy podával dobrý výkon. Jsme tady. Dosáhli jsme tříherní vítěznou sérii, která nemohla být lepší po sérii tří her, která rozhodně prokázala odolnost týmu.

Filip Zadina skóroval za Red Wings. Calvin Pickard v první fázi vstřelil 3 góly s 8 střelami a později ho nahradil Thomas Greiss, který oblékl dres Detroit Red Wings. Thomas Greiss provedl 24 zákroků týmu.

Panthers také neměli útočníky Alexander Bakov a Patrick Hornquist, a poté podlehli útočníkovi Anthonymu Duclairovi v posledních sekundách druhé třetiny, zjevně se zraněním ramene. Leopardský trenér Joel Quenneville po zápase řekl, že Duclair bude jeho Hokejové Dresy NHL oblékat 7-10 dní.

Werhaig skóroval 2: 0 v 11:27 rychlou střelou z automatu. Connolly vystřelil na Gustava Forslinga z pokutového kopu, což Connellymu umožnilo skórovat 3 na 12:25. 0. Toto je první gól Connolly a Connolly má 4 z posledních 12 her. Picard se tento víkend vzdal dvou gólů ve dvou zápasech, když Red Wings zametli Columbus Blue Jackets 3: 1 a 4: 1. Zadina ve druhé čtvrtině vstřelil gól pravým zápěstím v 7:29 a zvítězil 3: 1. Verhaeghe dosáhl 4: 1 na 12:12.

Za zmínku stojí, že Florida v posledních 15 zápasech proti Detroitu hrála 12-2-1. Defenzivní hráč Gustav Forsling dostal 9. ledna imunitu proti Carolina Hurricanes a hrál za Panthers vysokou cenu 21:27. Asistoval Connollymu brankou, dvěma střelami a jedním zásahem.