Choď na obsah Choď na menu

Moritz Seider a Jonatan Berggren hráli ve Švédsku dobře za Detroit Red Wings

Moritz Side nadále vkládá do světa naději na rekonstrukci Detroit Red Wings. Švédské hokejové lize dominují defenzivní vyhlídky, jeho tým Rögle čelí Swinglefteå, která je domovem dalšího nejlepšího vyhlídky Wings. Jeho úspěch znamená Seiderovu přípravu na vstup do NHL příští rok.

V nedávné události oblékl Seider dres Detroit Red Wings na dobré úrovni, nejenže pomáhal a penalizoval, ale také pomáhal Rögle vyhrát 5-2. Ve 14 hrách má 2 góly a 8 asistencí, průměr asi 20 minut času na ledě činil v průměru 0,72 bodu na zápas.

Skellefteå je rodným městem Jonatana Berggrena a Jonatan Berggren je nováčkem druhého kola roku 2018. Je jedním z předních střelců SHL a v 22 zápasech zaznamenal 24 bodů. V první čtvrtině této hry si vedl dobře, hru ukončil ledním hokejem a pomohl druhému gólu Skellefeå.

Aby bylo možné půjčit hráče SHL, musí tým NHL souhlasit s tím, aby je udrželi v této sezóně, takže Seider a Veleno dočasně nemohou nosit roztomilé Hokejové Dresy NHL pro řadu činností, ani si nemohou včas vzpomenout na soustředění. Očekává se, že výcvikový tábor bude vánoční. Začněte po dovolené. Seiderův tým byl na prvním místě. Vzhledem k tomu, že by se soutěže nezúčastnili, jsou Seider a společnost v dobré pozici. Zdá se, že Seider je připraven vyzvat United 2021-22, hrát tři sezóny profesionální hokej v AHL a SHL. Veleno udělal v minulé sezóně značný pokrok na obranném konci AHL. Takto posuzuje připravenost NHL. Přestože se pandemie stále odkládá, doufám, že během této doby budou moci dobře trénovat a připravovat opatření tak, aby byli nejlepší ve hře.