Choď na obsah Choď na menu

Panthers znovu porazili Anaheim Ducks a vyhráli osm v řadě

Od doby, kdy Panthers vyhráli první místo v play off, zpívali celou cestu a výkon každého zápasu je vzrušující, a když Panthers znovu zahájili zápas proti Anaheim Ducks, stále ukazují sílu, kterou všichni je optimistický, v play-off nakonec soupeře porazili 3:2. Po tomto vítězství Panthers oblékli své Hokejové Dresy NHL a nadšeně křičeli na hřišti, protože tvrdě pracovali a vyhráli. Osm přímých vítězství.

Rekord Anaheim Ducks pro zápas byl až poté, co John Gibson zablokoval jeho 52. zákrok a Huberdeau skóroval při vlastním doskoku. Přestože se nenechali odradit a přinutili Panthers k prodloužení, protože věděli, že v zájmu týmu, kvůli sobě i fanouškům musí bojovat do poslední chvíle, Panthers svůj stav upravili a na poslední chvíli vyhráli. minuta. ovoce. Největším přínosem je samozřejmě Anthony Duclair, protože dal dva góly. Pro Panthers je teď každé vítězství důležité, takže šetřili energii a elity na lepší přizpůsobení.

Každý tým se musí spolehnout na to, že brankář při útočení provede zákroky. Panthers jsou na místě nejen v obraně, ale útok Duclairu mnohokrát ohrozil i Anaheim Ducks. Nauheim Ducks se vždy prosadí, když zápas znovu a znovu vyrovnají. V této hře by největší jásot měl patřit Duclairovi v dres Florida Panthers. Duclairovy nejvyšší jednosezónní góly byly v sezóně 2019-20. Vstřelil 23 gólů s Ottawou Senators a s Panthers pomohl týmu znovu a znovu vyhrávat. Panthers se stali největším černým koněm, který vyhrál tuto sezónu.