Choď na obsah Choď na menu

Penguins úspěšně porazili hlavní tým a získali své první vítězství v sezóně

Cílem přestřelky Jakea Guentzela je, aby se Pittsburgh Penguins v neděli odpoledne lišil. Porazili Washington Capitals 4: 3 a získali své první vítězství v sezóně.

Byli připraveni vstoupit do hry, ale ve Philadelphii prohráli zády k sobě, vzdali 11 branek a nevypadali nijak zvlášť dobře. Žádný tým nikdy nechtěl zahájit sezónu 0-3, ale to platí zejména pro tuto sezónu, protože plán je zkrácen a tým hraje pouze v divizi, kde se tým nachází.

Evan Rodrigues, Colton Sceviour a Marcus Pettersson jsou střelci branek Penguins a mají na sobě také dres Pittsburgh Penguins. Casey DeSmith ze zápasu zastavil 20 střel a poté v rozstřelu čelil všem čtyřem střelám. Na druhé straně za Capitals skórovali Nic Dowd, Nicklas Backstrom a Alex Ovečkin. Cílem Owichkina byla 707. hra jeho kariéry, a to z něj udělalo jednoho z Mike Gartnera, který se umístil na sedmém místě v historii.

Oba týmy hrály v úterý večer znovu v Pittsburghu. I přes vítězství vypadají Penguins stále jako tým. Na začátku sezóny je spousta věcí, zejména v silné hře se nepodařilo plně využít všech pět příležitostí. Dobrou zprávou pro ně je, že po nedbalé první fázi (po dvou nedbalých hrách ve Filadelfii) se mohou skutečně bránit. V posledních 45 minutách prodloužení a prodloužení omezili střely hlavního týmu na 11 gólů, z nichž pouze 7 se odehrálo v průměrných hrách.

Pro Capitals může být frustrující nezískat v rozstřelu body navíc, ale s Hokejové Dresy NHL Capitals na ramenou se jim přesto podařilo získat bod v pořadí. Tímto způsobem může pět ze šesti bodů, které by na cestě mohli získat, hrát tři hry ve čtyřech dnech současně se začátkem sezóny. Záleží na tom, zda mohou využít příležitosti, aby se snažili získat více bodů.