Choď na obsah Choď na menu

Rickard Rakell se dvakrát trefil a pomohl týmu vyhrát krásné vítězství

Pro Ducks v této hře je bezpochyby nejslavnější Rickard Rakell, protože jeho dva míče pomohly týmu k rozhodujícímu vítězství a nakonec Anaheim Ducks porazili San Jose Sharks 4-3. Rakell skóroval ve třech zápasech za sebou, což ho udrželo na vrcholu a umožnilo Anaheim Ducks vyhrávat zápas za zápasem a sprintovat do čela tabulky.

Ducks měli fantastický start od začátku, Derek Grant dokončil běh 2:0 se Samem Carrickem za pouhé tři minuty a zajistil tak vedení Anaheim Ducks 1:0. Burns ve druhé čtvrtině opět vedli 2:1 a Rakell předvedl vzpruhu v dres Anaheim Ducks.

Úspěchy znovu a znovu ukazují, že strategická úprava Anaheim Ducks je velmi konzistentní se stylem týmu. Vědí, jak se soustředit na to, aby dělali jednu správnou věc, mentálně i fyzicky, na odpovídající úrovni, aby šli do hry s větší radostí, a tato skupina nadšených hráčů bude i nadále porušovat nová pravidla a nové rekordy, aby prokázali své postavení. Nyní je to kombinace ostřílených veteránů a mladých, dynamických nových hráčů, kteří nosí stejný Hokejové Dresy NHL, aby něco změnili.